Siparişleriniz 24 Saatte Kargoda Siparişleriniz 24 Saatte Kargoda Siparişleriniz 24 Saatte Kargoda Siparişleriniz 24 Saatte Kargoda

Taliban'ın Afganistanı'nda

2021 yılının yazında Taliban kimsenin beklemediği bir hızla Afganistan'ı ele geçirdi. Tüm dünya oturup yaşanan insanlık dramını seyrederken ancak bir avuç gazeteci oraya gidip olanları belgeleyebildi.
Nagehan Alçı Taliban'ın Afganistanı'na ilk giden gazetecilerden biriydi. Yaşanan dramı, kadınların ve eski yönetimin durumunu belgelediği gibi Taliban'ın üst düzey yöneticileriyle ve komutanlarıyla da görüşüp kimsenin tam olarak bilmediği bir ülkeye ışık tuttu.
Herkesin kaçmak için can attığı, kimsenin sesinin duyulmadığı bir yerde, Taliban'ın Afganistanı'nda…

Yazar Hakkında
Nagehan Alçı, 1977'de İstanbul Yeşilköy'de doğdu. İstanbul Erkek Lisesi'nin ardından Boğaziçi Üniversitesi Uluslararası İlişkiler ve Siyaset Bilimi Bölümü'nden mezun oldu. Akşam, Milliyet, Habertürk gazetelerinde muhabirlik ve köşe yazarlığı yaptı. Sky Türk, Kanal 24, Beyaz TV, CNN Türk, NTV kanallarında belgesel serileri, sohbet programları ve siyasi yorumculuk yaptı.Halen Habertürk televizyonunda yorumculuk ve Habertürk.com'da köşe yazarlığı yapmaktadır.

Devamını Oku
Trendkitap Fiyatı :
69,00 TL
55,20 TL
%20indirim
En geç 25 Haziran Salı günü kargoda!
Adet
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Benzer Ürünler
Yükleniyor...