Siparişleriniz 24 Saatte Kargoda Siparişleriniz 24 Saatte Kargoda Siparişleriniz 24 Saatte Kargoda Siparişleriniz 24 Saatte Kargoda

Lanetli Kalp III

Dağılan arkadaşlıkları, kırılan kalbi ve silinen Yaşam Çizgileri ile Çise'nin macerası 'Lanetli Kalp: geçmişin gölgesi' ile birlikte sona eriyor. Çise, Hırsız Kral'dan aldığı haritanın kendini göstermesi ile Kayıp Hayatlar'dan, Ormanın Korucuları'na, dev kemik kurt Bonwolf'tan Fısıltılar Mağarası'na uzanan boyutlar arası yolculuğu sırasında kendi ve kaderi ile yüzleşmeye başlıyor. Lanetini kaldırabileceği yegâne yer olan Cesaret Ormanı'na yaklaştıkça yaşadıkları taşlaşan kalbindeki yükü arttırmaya başlıyor ve Çise'yi gerçekten ne istediği konusunda hayatını sorgulamaya yönlendiriyor. Peki masum ufaklık geçmişin gölgesi ile yüzleşerek lanetini kaldırıp sıradan ve gamsız bir çocuk olduğu günlere dönebilecek mi?
"Gerçeklerle gerçekten yüzleşmeye hazır olan, cesaretini topladığı zaman önce elini, sonra da yüreğini korkusuzca o anının üzerine koymalıdır. İşte o zaman görmek anlamlanacak, gerçek kendini gösterecek ve kendisi için bir şeyleri değiştirmesi için şans verecektir."

Devamını Oku
Trendkitap Fiyatı :
159,00 TL
79,50 TL
%50indirim
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Benzer Ürünler
Yükleniyor...