Siparişleriniz 24 Saatte Kargoda Siparişleriniz 24 Saatte Kargoda Siparişleriniz 24 Saatte Kargoda Siparişleriniz 24 Saatte Kargoda

Canon Mf272Dw Yazıcı-Tarayıcı-Fotokopi Çok Fonksiyonlu Lazer Yazıcı Dubleks Wı-Fı

Canon MF272dw, bir çok fonksiyonlu lazer yazıcıdır ve yazdırma, tarayıcı ve fotokopi özelliklerine sahiptir. Ayrıca, çift taraflı (dubleks) baskı yapabilir ve kablosuz bağlantı için Wi-Fi özelliği sunar.

Bu yazıcı modeli, yüksek kaliteli lazer baskılar yapabilme özelliğine sahiptir. İki taraflı baskı seçeneği sayesinde kağıt tasarrufu sağlayabilir ve çift taraflı belgeleri kolayca basabilirsiniz.

Ayrıca, tarayıcı fonksiyonu ile belgeleri tarayabilir ve dijital formatta kaydedebilirsiniz. Fotokopi özelliği sayesinde belgeleri doğrudan kopyalayabilirsiniz.

Canon MF272dw'nin Wi-Fi özelliği sayesinde kablosuz ağa bağlanabilirsiniz. Bu, birden çok cihazın yazıcıya bağlanmasını ve kablosuz baskı yapmasını sağlar. Ayrıca mobil cihazlardan da doğrudan baskı yapabilirsiniz.

Özet olarak, Canon MF272dw yazıcı-tarayıcı-fotokopi çok fonksiyonlu lazer yazıcı, çift taraflı baskı, Wi-Fi kablosuz bağlantı özelliği ve lazer baskı kalitesi gibi özelliklere sahiptir. Bu özelliklerle ev veya ofis kullanımı için kullanışlı bir seçenektir.

Devamını Oku
Trendkitap Fiyatı :
11.477,61 TL
Bu üründe kargo ücretsiz!
Adet
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Benzer Ürünler
Yükleniyor...