Siparişleriniz 24 Saatte Kargoda Siparişleriniz 24 Saatte Kargoda Siparişleriniz 24 Saatte Kargoda Siparişleriniz 24 Saatte Kargoda

Yaprakların Hüznü

Yaprakların Hüznü

Ölü bir bedenin izinde, kaybolmuş belleklerin yaşam mücadelesi...
Yitip gitme arzusunun, yerini hüzünlü arayışlara bıraktığı bir "son"un hikâyesi.

Tuğrul Turaboğlu, "Maraton" ve "Kayıp Anahtar" adlı polisiye eserleri ardından, kalemine aşina okurlarının yüreğine su serpiyor, anıların bahçesinde gezindiğimiz "Yaprakların Hüznü"yle karşımıza çıkıyor!

***

Yaprakların Hüznü, yazarın diğer koşturmacalı polisiye kitaplarına oranla, duygu yükünü daha ilk cümlede hissettiriyor. Melankolik bir yalnızlığa çıkıyor bu eser, birtakım cinayetlere ev sahipliği yapıyor.
Bir tıp öğrencisinin derste karşısına çıkan kadavrayı tanımasıyla başlayan örgü, kahramanları tahmini zor bir yolculuğa çıkarıyor.

Geçmişin, hafızanın, anıların ve aşkın hâkimiyeti elinde tuttuğu Yaprakların Hüznü, Turaboğlu'nun gizem dolu ve özgün polisiye kitaplığının son eseri.

***

Fihrist damgası ile hak ettiği özeni göstererek yeniden okuyucularıyla buluşturduğumuz Turaboğlu'nun eserlerinin, edebiyatımızda gerekli ilgiyi göreceğini biliyor ve sizlere şimdiden iyi okumalar diliyoruz.

Devamını Oku
Trendkitap Fiyatı :
164,50 TL
115,15 TL
%30indirim
En geç 22 Temmuz Pazartesi günü kargoda!
Adet
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Benzer Ürünler
Yükleniyor...