Siparişleriniz 24 Saatte Kargoda Siparişleriniz 24 Saatte Kargoda Siparişleriniz 24 Saatte Kargoda Siparişleriniz 24 Saatte Kargoda

Rabbim Ben Senin Hangi Esma’nım?

Kafasını dağıtmak ve sabaha mutlu uyanmak için son olarak olumlu bilgiler dinlemek istedi. Dinlediğini beyin sabaha kadar tekrar ediyor, kişiliği geliştiriyor diye düşünerek sosyal medyaya girdi. Biraz kişisel gelişim, biraz aklı dağılsın diye kedi videoları izledi. Gözleri iyice ağırlaşıp sızsam da uyusam dediği bir anda bir arkadaşı bir canlı yayın gönderdi. 'İkra', diyordu bir hanım, 'hayatı oku sadece kitabı değil kâinatı, seni, bahşettiklerini, insanı oku' diyordu. Nur yüzlü hoş sohbet bir hanım Esmalarla şifa çalışmaları yaptığını söylüyordu. "Amaaan, bir iki bilgi duyan oradan buradan çıkıyor kamera önüne. Sabah iş, güç, çoluk, çocuk gece olmuş yarım, ben sizin gibi koca parası mı yiyorum. Sabahın nurunda kalkacağım" dedi. Tam kapatmaya yeltenmişti ki hanım "sor kendine" dedi. Bunca donanımı, bunca esmayı sana boşuna mı verdi? Seni senden seyrediyor, seyrettiklerine ve seyrettirdiklerine dikkat kesil. Sor şimdi, tekrar sor kendine: SEN RABBİNİN HANGİ PROJESİSİN, SEN HANGİ ESMASISIN?

Öylece kalakaldı. Sanki üzerine yastıkla bastırılmış gibi nefes almakta zorlandı. Sonra da yastık kaldırıldı ve dilediğince nefesi içine çek diye izin verilmişçesine tüm vücudu sıcak sıcak nefes almaya başladı. Hiç duymadığı hatta düşünmediği bu soruyla karşı karşıya kalmıştı.

SEN HANGİ ESMASIN?

Uyuyamıyordu. Yorgunluğu omuzlarına, gözlerine çökmüştü ama uyuyamıyordu.

Esmaları hayatına entegre etmen ve Rabbin'le senkron bir hayat yaşayabilmen için sana hediye edilen bu kitapta, hayatını şifalandıracak bir çok sır ve şifa çalışmaları bulacaksın.

Devamını Oku
Trendkitap Fiyatı :
150,00 TL
97,50 TL
%35indirim
En geç 29 Temmuz Pazartesi günü kargoda!
Adet
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Benzer Ürünler
Yükleniyor...