Siparişleriniz 24 Saatte Kargoda Siparişleriniz 24 Saatte Kargoda Siparişleriniz 24 Saatte Kargoda Siparişleriniz 24 Saatte Kargoda

Minik Rakun ve İyi, Kötü, Zorba

Bir zorbayı, bir arkadaşa nasıl dönüştürebilirsiniz? Minik Rakun "Avucundaki Öpücük" dizisinin bu güzel kitabında bunu nasıl yapacağını öğreniyor.

"Avucundaki Öpücük" kitap dizisinin bu öyküsünde Minik Rakun okula giden çocukların bir başka ortak sorunuyla karşılaşır: zorbalık! İri bir zorba okuldaki tüm hayvanlara sorun olunca, Bayan Rakun soruna her zamanki anlayışı ve iç görüsüyle yaklaşır. Minik Rakun ve arkadaşlarına başka bir ormanda yumuşak patileri inciten sivri, mavi taşın nasıl orada yaşayan hayvanların yardımıyla yuvarlak bir çakıl taşına dönüştüğünü anlatır. Minik Rakun ve arkadaşları mesajı anlayarak zorbayı değiştirmek için bir araya gelirler. Zorbadan onlarla birlikte oynamasını istedikleri zaman Bayan Rakun'un stratejisinin ne kadar iyi işlediğini görerek şaşırırlar! Bu tatlı öykücük birçok ders anlatır: Çocuk zorbaların çoğu mutsuzdur ve bazen onlardan kurtulmanın en iyi yolu onlarla dost olmaktır. Minik Rakun ve arkadaşları okurlara farklılıkları ve çatışmaları barışçıl yoldan halletmenin güzel bir örneğini sunuyorlar.

Devamını Oku
Trendkitap Fiyatı :
100,00 TL
70,00 TL
%30indirim
En geç 19 Temmuz Cuma günü kargoda!
Adet
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Benzer Ürünler
Yükleniyor...