Siparişleriniz 24 Saatte Kargoda Siparişleriniz 24 Saatte Kargoda Siparişleriniz 24 Saatte Kargoda Siparişleriniz 24 Saatte Kargoda

Fiziksel Ajanlar

2011 yılında Dokuz Eylül Üniversitesinden mezun olduktan Sağlık Bakanlığında çalıştığım 6 yıl boyunca gerek ben gerekse birlikte çalıştığım tekniker arkadaşlar, fizyoterapi uygulamalarının adım adım anlatıldığı bir kaynağın ihtiyacını çok hissettik. Üniversitede fizyoterapi programında ders anlattığım dönemde aynı gereksinimin öğrencilerde de olduğunu fark ettim. Değerli fizyoterapi hocalarımızın yazmış olduğu kaynaklardan da faydalanarak ön lisans fizyoterapi – ergoterapi öğrencilerinin ve mezunlarının kullanabileceği bir kitap oluşturmaya karar verdim.

Fizyoterapi programlarında görevli akademisyen arkadaşlar, özel – devlet sağlık kurumlarında çalışan fizyoterapist ve fizyoterapi – ergoterapi teknikeri dostlar ve mezun- mevcut öğrencilerin de görüşleri alınarak hazırlamaya çalıştığım bu kitapta, uygulamalar adım adım anlatılmıştır.

Her modalitenin teorik bilgilerinin yanında endikasyon, kontrendikasyon, avantaj, dezavantajları ve kullanımı sırasında nelere dikkat edilmesi gerektiği verilmiştir. Ayrıca bölüm sonlarına terminoloji eklenerek öğrencilerin bu yönde eksiklerinin kapatılmasına katkı sunulmak istenmiştir. Benzer şekilde bölüm sonlarında anlatılan konunun pekişmesi için çözümlü sorular bulunmaktadır. Anlatılan konuyla ilgili birer örnek vaka verilerek fizyoterapi – ergoterapi teknikerinin hastaya yaklaşımının nasıl olması gerektiği ifade edilmiştir.

Devamını Oku
Trendkitap Fiyatı :
600,00 TL
390,00 TL
%35indirim
En geç 29 Temmuz Pazartesi günü kargoda!
Adet
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Benzer Ürünler
Yükleniyor...