Siparişleriniz 24 Saatte Kargoda Siparişleriniz 24 Saatte Kargoda Siparişleriniz 24 Saatte Kargoda Siparişleriniz 24 Saatte Kargoda

Ben De İdealim - İgap 2

En yakın dostu Asena ve Gabriel'in düğün arifesinde tanıştığı, damadın sağdıcı James'e âşık olan Selen, genç adamla aile kurmayı hayal ederken aldığı birlikte yaşama teklifi ile yıkılır. James'e hissettiği yoğun duygulara rağmen genç adamı hayatından çıkarırken, yarım kalan aşkının acısını içine atarak önüne bakmaya devam eder.

Bir yanda dünyanın iki ayrı ucunda yaşadıkları halde aşkından vazgeçmeyi reddeden James, öte yandan kendisi için biçtiği hayat ve annesine söz verdiği idealleri için mücadeleden vazgeçmeyen Selen.

Selen, zamanla bu aşktan kurtulacağını ümit eder, ta ki Asena'nın kayınpederi, Sevgili Brandon amcası devreye girip iş teklifiyle onu Amerika'ya götürene kadar! Selen'in peşini bırakmaya niyeti olmayan James ve inatla ondan kaçan genç kızın aralarındaki sevimli ve bir o kadar duygusal çekişmeler için hazır mısınız?

Bir de hayatlarına bomba etkisiyle giren Asena'nın çılgın kuzeni Gizem ile ortalık iyice karışır. Arkadaşının, Manda lakabını taktığı Rick ile evlendirmeye karar verdiği kuzeni Gizem'in, huysuz ve sevimli doğasıyla ortalığı kasıp kavurması üzerine bitmek bilmeyen olaylara, kargaşaya ama en çok gülmeye hazır mısınız?

Devamını Oku
Trendkitap Fiyatı :
340,00 TL
238,00 TL
%30indirim
En geç 26 Haziran Çarşamba günü kargoda!
Adet
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Benzer Ürünler
Yükleniyor...